Matrace Genesi HD 90 x 200 cm

Vaše cena s DPH: 22 990 Kč
Dostupnost: skladem
Evidenční číslo: MA606
Výrobce: PerDormire

Varianty

Matrace Genesi HD 90 x 200 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 80 x 190 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 85 x 190 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 90 x 190 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 80 x 195 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 85 x 195 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 90 x 195 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 80 x 200 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 85 x 200 cm 22 990 Kč
Matrace Genesi HD 160 x 200 cm 43 022 Kč
Matrace Genesi HD 180 x 200 cm 53 240 Kč

Popis produktu

MateriálTuhostMax. nosnostSnímatelný potahVýška matraceVýška jádraZáruka
líná pěna3150 kgano242110 let

Matrace díky unikátnímu jádru z bio pěny vyniká vysokým podílem přírodních složek, které se vyznačují vysokou pružností. Vynikající ortopedické vlastnosti matrace jsou docíleny použitím líné pěny s nejvyšší hustotou na trhu. Matrace má sedm ortopedických zón a díky systému průřezů je zajištěno dobré odvětrávání jádra. Matrace má unikátní výšku 24 cm a vysokou nosnost.

Snímatelný potah s vysokým obsahem přírodních látek (stříbro, soya, uhlík) zajišťuje antibakteriální a antistatické účinky. Bavlna dodává potahu jemnost. Bezkonkurenčně vysoká vrstva líné pěny ideálně rozkládá tlak těla na matraci.

7 ortopedických zón7 ortopedických zón

Jádro matrace je rozděleno do zón s rozdílnou tuhostí kopírujících lidské tělo, čímž dochází ke zvýšení ortopedických vlastností matrace. Zónové matrace zajišťují kvalitní ortopedické vlastnosti a vynikající oporu páteře.

Líná pěnaLíná pěna

Matrace obsahuje línou pěnu buď v jádře, nebo prošitou přímo v potahu matrace. Líná pěna je unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem se pružně přizpůsobuje anatomii těla. Výrobky z líné pěny se vyznačují efektem pomalého vracení se do původního tvaru, díky čemuž nevytváří žádný protitlak. Líná pěna zvyšuje kvalitu spánku (méně otáčení během spánku), zmírňuje bolesti zad, krční páteře a kloubů, má pozitivní vliv na krevní oběh a předchází vzniku proleženin.

Dělitelný potahDělitelný potah

Potah matrace lze za pomocí zipu rozdělit na 2 samostatné části (potah se rozepíná po obvodě matrace. Není třeba prát celý potah, ale pouze jednu jeho část. Druhou část potahu je možné po dobu praní a schnutí první části používat dále jako potah matrace. V sušičce schne polovina potahu cca 1 hodinu (mimo sušičku dle typu potahu 6-24 hodin). Nejrychleji schnou potahy s podílem polyesteru, déle potahy s vyšším obsahem bavlny a nejdéle potahy s línou pěnou (v tomto případě je velmi důležité nechat potah řádně vyschnout). Vhodné pro majitele malých praček. Polovina potahu se vejde do každé pračky (i s bubnem o objemu 5 kg).

Snímatelný potahSnímatelný potah

Potah je možné rozepnout do 3/4, sundat z matrace a vyprat. Snímatelný potah zvyšuje hygienu v lůžku a životnost matrace díky možnosti praní, které odstraňuje soli a jiné minerální látky obsažené v lidském potu, které mají negativní vliv na jádro matrace. Např. sůl ničí u líné pěny "otevřenou buněčnou strukturu" a tím snižuje její ortopedické vlastnosti.

Stříbro v potahuStříbro v potahu

Potah obsahuje nanovlákna stříbra, materiálu, kderý je již od pradávna známý svými antibakteriálními vlastnostmi. Zamezuje šíření ekzémů, je vhodný pro alergiky a osoby trpící ekzémy. Nepřetržité aktivní antibakteriální působení.

Partnerská matracePartnerská matrace

Jádro matrace má 2 tuhosti - každá strana matrace má jinou tuhost. Vhodná pro partnery s rozdílnými požadavky na tuhost matrace. Muži častěji volí tvrdší matraci, zatímco ženy měkčí. Tato matrace vyhoví oběma. V dvojlůžku nevzniká problém s rozdílnou výškou matrací, designem a užitými vlastnostmi potahu matrací a hygiencikými požadavky na matraci. Velkou výhodou je zásadní prodloužení životnosti matrace. Např. po 5 letech si mohou partneři vyměnit matrace a tak užívat opět "novou" stranu matrace.

Vysoká nosnostVysoká nosnost

Matrace se zvýšenou nosností až do 150 kg, která je dána výškou matrace a výrobcem použitými materiály, které zaručují zachování ortopedických vlastností matrace i při takto vysoké zátěži. Matrace s dlouhou životností.

Zdravotní matraceZdravotní matrace

Matrace zařazená mezi zdravotní prostředky.

Matrace je vhodná na polohovací roštMatrace je vhodná na polohovací rošt

Matraci je možné uložit na polohovací rošt.

Maximální teplota při praní 30 °CMaximální teplota při praní 30 °C