Matrace XXL King 90 x 200 cm

Vaše cena s DPH: 9 690 Kč
Dostupnost: skladem
Evidenční číslo: MA5991
Výrobce: PerDormire

Varianty

Matrace XXL King 90 x 200 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 85 x 200 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 80 x 200 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 80 x 195 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 85 x 195 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 90 x 195 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 90 x 190 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 85 x 190 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 80 x 190 cm 9 690 Kč
Matrace XXL King 160 x 200 cm 16 823 Kč
Matrace XXL King 180 x 200 cm 20 819 Kč

Popis produktu

MateriálTuhostMax. nosnostSnímatelný potahVýška matraceVýška jádraZáruka
studená pěna3 a 5150 kgano20 cm17 cm10 let

Matrace ze studené pěny s účinným pohlcováním pachů, které neutralizuje pomocí mikrokapslí. Zachovává si přitom potřebnou vzdušnost, kterou zvyšuje odvětrávací lem na boku matrace.Vzhledem k rozdílné tuhosti spodní a vrchní části jádra je možné používat matraci oboustranně, podle váhy uživatele.

Zároveň lze otáčet i potah a tím volit nejoptimálnější ze 4 tuhostí. Komfort je zajištěn přítomností líné pěny všité do potahu. Matrace je doplněna o praktické držáky.

7 ortopedických zón7 ortopedických zón

Jádro matrace je rozděleno do zón s rozdílnou tuhostí kopírujících lidské tělo, čímž dochází ke zvýšení ortopedických vlastností matrace. Zónové matrace zajišťují kvalitní ortopedické vlastnosti a vynikající oporu páteře.

Líná pěnaLíná pěna

Matrace obsahuje línou pěnu buď v jádře, nebo prošitou přímo v potahu matrace. Líná pěna je unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem se pružně přizpůsobuje anatomii těla. Výrobky z líné pěny se vyznačují efektem pomalého vracení se do původního tvaru, díky čemuž nevytváří žádný protitlak. Líná pěna zvyšuje kvalitu spánku (méně otáčení během spánku), zmírňuje bolesti zad, krční páteře a kloubů, má pozitivní vliv na krevní oběh a předchází vzniku proleženin.

Dělitelný potahDělitelný potah

Potah matrace lze za pomocí zipu rozdělit na 2 samostatné části (potah se rozepíná po obvodě matrace. Není třeba prát celý potah, ale pouze jednu jeho část. Druhou část potahu je možné po dobu praní a schnutí první části používat dále jako potah matrace. V sušičce schne polovina potahu cca 1 hodinu (mimo sušičku dle typu potahu 6-24 hodin). Nejrychleji schnou potahy s podílem polyesteru, déle potahy s vyšším obsahem bavlny a nejdéle potahy s línou pěnou (v tomto případě je velmi důležité nechat potah řádně vyschnout). Vhodné pro majitele malých praček. Polovina potahu se vejde do každé pračky (i s bubnem o objemu 5 kg).

Snímatelný potahSnímatelný potah

Potah je možné rozepnout do 3/4, sundat z matrace a vyprat. Snímatelný potah zvyšuje hygienu v lůžku a životnost matrace díky možnosti praní, které odstraňuje soli a jiné minerální látky obsažené v lidském potu, které mají negativní vliv na jádro matrace. Např. sůl ničí u líné pěny "otevřenou buněčnou strukturu" a tím snižuje její ortopedické vlastnosti.

Partnerská matrace - 4 tuhostiPartnerská matrace - 4 tuhosti

Matrace se snímatelným potahem, jejíž jádro matrace má 2 tuhosti a potah obsahuje na jedné své straně prošité 2 cm líné pěny. Vzájemnou kombinací různých stran potahu a jádra vznikají celkem 4 varianty tuhosti matrace. Vhodná pro partnery s rozdílnými požadavky na tuhost matrace. Muži častěji volí tvrdší matraci, zatímco ženy měkčí. Tato matrace vyhoví oběma. V dvojlůžku nevzniká problém s rozdílnou výškou matrací, designem a užitými vlastnostmi potahu matrací a hygiencikými požadavky na matraci. Velkou výhodou je zásadní prodloužení životnosti matrace. Např. po 5 letech si mohou partneři vyměnit matrace a tak užívat opět "novou" stranu matrace.

Potah zamezující výskytu plísní a bakteriíPotah zamezující výskytu plísní a bakterií

Větší část potahu je zhotovená buď z polyesteru nebo obsahuje různé přísady zamezující výskytu bakterií a plísní, jako např. stříbro. Potah redukuje množení plísní, bakterií a roztočů a udržuje vysokou hygienu v lůžku. Je vhodný pro alergiky, astmatiky a osoby trpící poruchami imunity.

Vysoká nosnostVysoká nosnost

Matrace se zvýšenou nosností až do 150 kg, která je dána výškou matrace a výrobcem použitými materiály, které zaručují zachování ortopedických vlastností matrace i při takto vysoké zátěži. Matrace s dlouhou životností.

Matrace je vhodná na polohovací roštMatrace je vhodná na polohovací rošt

Matraci je možné uložit na polohovací rošt.

Maximální teplota při praní 30 °CMaximální teplota při praní 30 °C