Polštář Astor 72 x 42 cm

Vaše cena s DPH: 1 490 Kč
Dostupnost: skladem
Evidenční číslo: MA1887
Výrobce: PerDormire

Popis produktu

MateriálSnímatelný potahZáruka
líná pěnaano5 let

Jádro polštáře je vytvořeno z tzv. „líné pěny" která se přizpůsobuje tvaru hlavy, krku nebo šíje, aniž by vytvářela protitlak. Nopková struktura jádra pomáhá nalézt nejvhodnější polohu pro uložení hlavy a krku. Krevní oběh je uvolněný a krční svaly mohou lépe relaxovat.

Potah opatřený zipem je možné prát samostatně. Polštář je doporučován pro alergiky.

Líná pěnaLíná pěna

Líná pěna je unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem se pružně přizpůsobuje anatomii těla. Výrobky z líné pěny se vyznačují efektem pomalého vracení se do původního tvaru, díky čemuž nevytváří žádný protitlak. Líná pěna zvyšuje kvalitu spánku (méně otáčení během spánku), zmírňuje bolesti krční páteře a zad.

Snímatelný potahSnímatelný potah

Snímatelný potah zvyšuje hygienu v lůžku a životnost polštáře díky možnosti praní, které odstraňuje soli a jiné minerální látky obsažené v lidském potu, které mají negativní vliv na jádro matrace. Např. sůl ničí u líné pěny "otevřenou buněčnou strukturu" a tím snižuje její ortopedické vlastnosti.

Potah zamezující výskytu plísní a bakteriíPotah zamezující výskytu plísní a bakterií

Větší část potahu je zhotovená buď z polyesteru nebo obsahuje různé přísady zamezující výskytu bakterií a plísní, jako např. stříbro. Potah redukuje množení plísní, bakterií a roztočů a udržuje vysokou hygienu v lůžku. Je vhodný pro alergiky, astmatiky a osoby trpící poruchami imunity.

Vynikající poměr kvality a cenyVynikající poměr kvality a ceny

Polštář za danou cenu přináší velmi vysoký užitek. Užité vlastnosti převyšují cenu polštáře.

Zdravotní polštářZdravotní polštář

Polštář zařazený mezi zdravotní prostředky.

Maximální teplota při praní 30 °CMaximální teplota při praní 30 °C