Polštář Bio Moore Green Tea 72 x 42 cm

Vaše cena s DPH: 1 590 Kč
Dostupnost: skladem
Evidenční číslo: MAT18882
Výrobce: PerDormire

Popis produktu

MateriálSnímatelný potahZáruka
líná pěnaano5 let

Polštář je vyroben z kvalitního jádra z bio pěny. Tato pěna kopíruje tvar hlavy a krku a přizpůsobuje se jejímu tlaku.

Potah Scensic obsahuje nespočet mikrokapslí s voňavými esencemi, které uvolňují během spaní příjemné vůně a pomocí této aromaterapie poskytují osvěžující spánek.

Líná pěnaLíná pěna

Líná pěna je unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem se pružně přizpůsobuje anatomii těla. Výrobky z líné pěny se vyznačují efektem pomalého vracení se do původního tvaru, díky čemuž nevytváří žádný protitlak. Líná pěna zvyšuje kvalitu spánku (méně otáčení během spánku), zmírňuje bolesti krční páteře a zad.

Snímatelný potahSnímatelný potah

Snímatelný potah zvyšuje hygienu v lůžku a životnost polštáře díky možnosti praní, které odstraňuje soli a jiné minerální látky obsažené v lidském potu, které mají negativní vliv na jádro matrace. Např. sůl ničí u líné pěny "otevřenou buněčnou strukturu" a tím snižuje její ortopedické vlastnosti.

Potah zamezující výskytu plísní a bakteriíPotah zamezující výskytu plísní a bakterií

Větší část potahu je zhotovená buď z polyesteru nebo obsahuje různé přísady zamezující výskytu bakterií a plísní, jako např. stříbro. Potah redukuje množení plísní, bakterií a roztočů a udržuje vysokou hygienu v lůžku. Je vhodný pro alergiky, astmatiky a osoby trpící poruchami imunity.

AromaterapieAromaterapie

Potah polštáře obsahuje vonné látky ve formě mikrokapslí, které se uvolňují tím, jak se člověk během spánku otáčí. Garantujeme stálost vůně po 5 pracích cyklů, tzn. cca 2,5 let při praní potahu 2krát ročně. Při praní doporučujeme kvůli zachování vlastností potahu nepřidávat aviváž. Působí prosti nespavosti, stresu a drepresi, má uklidňující a relaxační účinky.

Maximální teplota při praní 30 °CMaximální teplota při praní 30 °C