Polštář Memory Moore 72 x 42 x 9 cm

Vaše cena s DPH: 1 590 Kč
Dostupnost: skladem
Evidenční číslo: MAMMO
Výrobce: PerDormire

Varianty

Polštář Memory Moore 72 x 42 x 9 cm 1 590 Kč
Polštář Memory Moore 72 x 42 x 15 cm 1 690 Kč

Popis produktu

MateriálSnímatelný potahZáruka
líná pěnaano5 let

Líná pěna, ze které je polštář vyroben, se vlivem tělesné teploty ideálně přizpůsobuje tvaru krku a hlavy a poskytuje jim pevnou oporu a odlehčuje zatížení krčních a šíjových svalů. Polštář tak poskytuje uživateli maximální komfort a příjemný odpočinek. Polštář je doplněn snímatelným potahem Probiotic System, který je unikátní díky schopnosti vytvářet aktivní bariéru proti roztočům, bakteriím a plísním, proto je vhodný pro alergiky.

Líná pěnaLíná pěna

Líná pěna je unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem se pružně přizpůsobuje anatomii těla. Výrobky z líné pěny se vyznačují efektem pomalého vracení se do původního tvaru, díky čemuž nevytváří žádný protitlak. Líná pěna zvyšuje kvalitu spánku (méně otáčení během spánku), zmírňuje bolesti krční páteře a zad.

Snímatelný potahSnímatelný potah

Snímatelný potah zvyšuje hygienu v lůžku a životnost polštáře díky možnosti praní, které odstraňuje soli a jiné minerální látky obsažené v lidském potu, které mají negativní vliv na jádro matrace. Např. sůl ničí u líné pěny "otevřenou buněčnou strukturu" a tím snižuje její ortopedické vlastnosti.

Potah zamezující výskytu plísní a bakteriíPotah zamezující výskytu plísní a bakterií

Větší část potahu je zhotovená buď z polyesteru nebo obsahuje různé přísady zamezující výskytu bakterií a plísní, jako např. stříbro. Potah redukuje množení plísní, bakterií a roztočů a udržuje vysokou hygienu v lůžku. Je vhodný pro alergiky, astmatiky a osoby trpící poruchami imunity.

Maximální teplota při praní 30 °CMaximální teplota při praní 30 °C