Polštář Soya 72 x 42 cm

Vaše cena s DPH: 2 290 Kč
Dostupnost: skladem
Evidenční číslo: MAT197
Výrobce: PerDormire

Popis produktu

MateriálSnímatelný potahZáruka
líná pěnaano5 let

Polštář z bio líné pěny využívá vhodného anatomického tvaru a drobných výčnělků v horní části k relaxaci krčních svalů a zároveň zabraňuje jejich zatuhnutí a bolesti hlavy. K relaxaci těla přispívá také potah, skládající se ze tří přírodních materiálů – soyi, stříbra a uhlíku.

Líná pěnaLíná pěna

Líná pěna je unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Při kontaktu s tělesným teplem se pružně přizpůsobuje anatomii těla. Výrobky z líné pěny se vyznačují efektem pomalého vracení se do původního tvaru, díky čemuž nevytváří žádný protitlak. Líná pěna zvyšuje kvalitu spánku (méně otáčení během spánku), zmírňuje bolesti krční páteře a zad.

Snímatelný potahSnímatelný potah

Snímatelný potah zvyšuje hygienu v lůžku a životnost polštáře díky možnosti praní, které odstraňuje soli a jiné minerální látky obsažené v lidském potu, které mají negativní vliv na jádro matrace. Např. sůl ničí u líné pěny "otevřenou buněčnou strukturu" a tím snižuje její ortopedické vlastnosti.

Stříbro v potahuStříbro v potahu

Potah obsahuje nanovlákna stříbra, materiálu, kderý je již od pradávna známý svými antibakteriálními vlastnostmi. Zamezuje šíření ekzémů, je vhodný pro alergiky a osoby trpící ekzémy. Nepřetržité aktivní antibakteriální působení.

Potah zamezující výskytu plísní a bakteriíPotah zamezující výskytu plísní a bakterií

Větší část potahu je zhotovená buď z polyesteru nebo obsahuje různé přísady zamezující výskytu bakterií a plísní, jako např. stříbro. Potah redukuje množení plísní, bakterií a roztočů a udržuje vysokou hygienu v lůžku. Je vhodný pro alergiky, astmatiky a osoby trpící poruchami imunity.

Zdravotní polštářZdravotní polštář

Polštář zařazený mezi zdravotní prostředky.

Maximální teplota při praní 30 °CMaximální teplota při praní 30 °C