Postelový rošt Altus NV pístový OD BOKU 80 x 190cm

Popis produktu

Funkce lamelového roštu:

Lamelový rošt v kombinaci s matrací je ideální zejména pro své ergonomické schopnosti. Roznos váhy a snížení tlaku na exponovaná místa zajišťují pružné lamely a výkyvná pouzdra. Díky využití pružnějších pouzder v ramenní zóně a uložení lamel v pouzdrech nad rámem roštu pracuje rošt po celé své ploše, má tedy měkčí dojem. Nespornou výhodou použití lamelového roštu je tedy snížení tlaku na Vaše tělo, čímž zajistíme dostatečně důležité prokvení a nesmíme zapomenout i na zachování životnosti matrace.

V neposlední řadě je výhodou pohodlné zvedání roštu pomocí pístů, kdy se dostanete do úložného prostoru v lůžku.

Materiál:

bukové lamely
bukový rám
dvojitě odpružená kaučuková pouzdra nad rámem
písty

Počet lamel: 28

Varianty polohování a zvednání roštu:

od nohou: rošt se zvedá od bederní části, aby bylo možné polohování hlavy
KF (polohování hlavy a nohou), K ( polohování hlavy)– mechanicky polohovací varinaty: Luxusní dvojité zalomení hlavové části roštu pro dokonalou podporu krční páteře.
od boku: rošt zpřístupní celý prostor úložného místa v lůžku
NV – nepolohovací varianta

Středové zesílení roštu:

8 zdvojených lamel v bederní části zajišťuje oporu proti přetěžování nejexponovanějšího místa roštu a zároveň si nastavujete tuhost v této části pomocí posunováním pouzder. Lamely jsou chráněny proti přetěžování pomocí středového pásu na roznos hmotnosti, který je provázán mezi všemi 28 lamelami, čímž je zabezpečen rovnoměrný roznost váhy. Oddaluje se tímto opotřebení lamel, které jsou vystaveny největší zátěži.

Výška rámu roštu: 8cm

Vhodné uložení a použití roštu:

Uložení roštu je možné do postele s nosnicí, popř. kováním , kde máte možnost nastavení výšky uložení roštu. Je vhodné promyslet pořízení roštu společně s matrací vzhledem k celkové výšce a bezproblémovému užívání. Rošt je vhodný zejména pro pěnové a latexové matrace.

Doporučení: K roštům s pístovým zvedáním je možno doplnit Úložný vak, který slouží k ukládání lůžkovin a při tom nemusíte mít postel s pevným úložným prostorem.

Záruka: Prodloužená doba 5 let od zakoupení roštu.

Nosnost roštu: do 140kg ( možná i varianta do 170kg Fortis )

Variabilita rozměru:

Rozměry roštu je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností.