Postelový rošt Satis KF Fortis (nosnost 170kg) 80 x 190cm

Popis produktu

Funkce lamelového roštu:

Lamelový rošt v kombinaci s matrací je ideální zejména pro své ergonomické schopnosti. Roznos váhy a snížení tlaku na exponovaná místa zajišťují pružné lamely a výkyvná pouzdra. Nespornou výhodou použití lamelového roštu je tedy snížení tlaku na Vaše tělo, čímž zajistíme dostatečně důležité prokvení a nesmíme zapomenout i na zachování životnosti matrace.

Materiál:

bukové lamely
bukový rám
dvojitě odpružená kaučuková pouzdra

Počet lamel: 28

Polohování roštu:

KF – polohovací varianta: Luxusní dvojité zalomení hlavové části roštu pro dokonalou podporu krční páteře.
(možno pořídit variantu bez polohování NV nebo s motorovým polohováním Motor )

Středové zesílení roštu:

8 zdvojených lamel v bederní části zajišťuje oporu proti přetěžování nejexponovanějšího místa roštu a zároveň si nastavujete tuhost v této části pomocí posunováním pouzder. Lamely jsou chráněny proti přetěžování pomocí středového pásu na roznos hmotnosti, který je provázán mezi všemi 28 lamelami, čímž je zabezpečen rovnoměrný roznost váhy. Oddaluje se tímto opotřebení lamel, které jsou vystaveny největší zátěži.

Výška rámu roštu: 8cm

Vhodné uložení a použití roštu:

Uložení roštu je možné do postele s nosnicí, popř. kováním , kde máte možnost nastavení výšky uložení roštu. Je vhodné promyslet pořízení roštu společně s matrací vzhledem k celkové výšce a bezproblémovému užívání. Rošt je vhodný zejména pro pěnové a latexové matrace.

Záruka: Prodloužená doba 5 let od zakoupení roštu.

Nosnost roštu: do 170kg Fortis

Variabilita rozměru:

Rozměry roštu je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností.